Dnia 21 grudnia w remizie Ochotniczejn Straży Pożarnej w Spytkowie odbyło się spotkanie wigilijne strażaków z gminy Giżycko.

Uczestniczyli w nim druhny i druhowie z OSP Spytkowo oraz OSP Kamionki.  Przybyli także zaproszeni goście, a byli to: Wójt Gminy Giżycko p. Marek Jasudowicz, Sekretarz Gminy Giżycko p. Dariusz Grygiencza, Radny Gminy   Giżycko p. Leszek Rafałko, Dowódca PSP Giżycko st. Asp. sztab. Krzysztof Kłok, Zastępca Komendanta Powiatowego bryg. Jerzy Dukiel, Prezes Oddziału Powiatowego Związku OSP RP p. Radosław Król, a także ks. Henryk Dąbrowski. Była to wspaniała okazja do przełamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń na nadchodzący nowy rok. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.